Sukcesy wystawowe w hodowli Dragonborn maj -czerwiec 2023. Nowi Interchampioni C.I.E. !

Na przełomie maja i czerwca 2023 trzech utytułowanych samców z hodowli Dragonborn FCI doskonale zaprezentowało się na wystawach międzynarodowych w Polsce, Słoweni oraz w Niemczech, poszerzając swoje zdobycze trofeowe, zdobywając nowe tytuły i osiągnięcia!

Fire of Freedom Dragonborn „He-Man” – Interchampion C.I.E. & C.I.B.

Nasz He-Man, kochany przytulak i wielki pasjonat aportowania, na podwójnej wystawie międzynarodowej psów rasowych w Erfurcie (Niemcy) zorganizowanej na początku czerwca, wywalczył dwukrotnie tytuł Best of Breed oraz tytuł Best of Group! Wystawa cieszyła się międzynarodową obsadą sędziowską, co tym bardziej podniosło jej rangę, a wdzięki He-Mana oceniali znani specjaliści ze Szwajcarii, Hiszpanii oraz Austrii. He-Man ukończył tym samym tytuł Championa Niemiec VDH, spełniając wszystkie wymogi do jego otrzymania.


Pearl of Knight Dragonborn „Mentos” – Interchampion C.I.E.

Z kolei na wystawie międzynarodowej w Rzeszowie Mentos wraz ze swoim Pańciem wywalczyli tytuł Best of Breed, CACIB oraz nominację na prestiżową wystawę Crufts 2024 w Birmingam (Wielka Brytania). Oprócz powyższego Mentos wraz ze swoimi opiekunami wybrali się na wystawy do Postojnej (Słowenia), gdzie na specjalistycznej wystawie retrieverów Mentos uzyskał tytuł Best in Show, czyli najpiękniejszego psa wystawy! Zaś na sąsiednio zorganizowanym wydarzeniu zdobył lokatę 3 dla Najpiękniejszego Psa Wystawy, tym samym stając się pierwszym flacikiem z hodowli Dragonborn FCI, zdobywającym tytuł interchampiona C.I.E. 🧡🏆🧡 !


Wild Celesty Dragonbon „Celuś” – Interchampion C.I.E.

Na podsumowanie chcielibyśmy się pochwalić sukcesem Celusia, który na wystawie międzynarodowej w Darłówku (oddział Koszalin) otrzymali tytuł Best of Breed, CACIB oraz lokatę 2 na finałach Best of Group ! Celuś w swoich niedawnych osiągnięciach również może pochwalić się tytułem Best of Breed na wystawie międzynarodowej w Celje (Słowenia). Tym samym Celuś spełnił wszystkie wymogi, aby zostać interchampionem wystawowym C.I.E. i wraz z He-Manem i Mentosem należą do najbardziej utytułowanych psów w hodowli Dragonborn FCI 💚🏆💚Prawdziwi trzej muszkieterowie 😉

Jesteśmy bardzo dumni i ogromnie gratulujemy sukcesów naszym psiakom !