Szafira i Rubin w odwiedzinach u Jessi i Cindy :D

Większość właścicieli piesków chcieliby mieć możliwość spędzania czasu z kudłatymi pupilami nie tylko na co dzień, ale także w okresie wakacji. Wraz z nadejściem wiosny 2016 aranżujemy liczne spotkania naszych ukochanych czworonogów (a przy okazji grillowe spotkania dwunogów 🙂 )podczas, których nie tylko mamy okazję spędzić miło czas w gronie przyjaciół, ale też dać możliwość wyszaleć się naszym psiakom.
Szafira jest siostrą Jessi zaś Rubin jest z nimi dwoma również spokrewniony. Wesołą trójkę uzupełnia niezmordowana Cindy, której do zabawy nigdy nie trzeba zachęcać.

Psy ogromnie potrzebują stada – nie tylko tego ludzkiego, ale też stałej grupy przyjaznych czworonogów, z którymi będą miały okazję się pościgać, popływać, poprzeciągać szarpakami czy po prostu wspólnie odpocząć. Psy zawsze uczą się od siebie. Piesek gorzej aportujący, obserwując psy, które świetnie przynoszą, zacznie lepiej aportować. Dyscyplina i spokój wykazywane przez jednego psa wpłyną korzystnie na ukształtowanie innego. A oprócz tego mamy okazję sprawdzić naturalne zdolności kudłaczy w treningu i trochę pocieszyć się ich zdolnościami 😀