Sukcesy wystawowe He-Mana w lipcu/sierpniu 2022

W ostatnich dwóch tygodniach nasz kochany He-Man, Fire of Freedom Dragonborn (Ardbraccan Talisman & Heroine of Wisdom All Irish Gold) FCI został wyróżniony wspaniałymi tytułami na wystawach międzynarodowych w Niemczech oraz Czechach.

Od początku roku 2022 He-Manek utrzymywał tak jak w poprzednich latach bardzo wysoką formę wystawową, potwierdzoną wcześniej kilkudziesięcioma ocenami doskonałymi na wystawach w Polsce, Czechach, Słowacji czy Niemczech. Rozpoczęte Interchampionaty C.I.E. oraz C.I.B. w roku 2021 oraz inne sukcesy wystawowe potwierdziły się w fenomenalnych wynikach w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

🇩🇪12. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Chemnitz , 24.07.2022🇩🇪

W ciągu całego dnia He-Man prezentował bardzo wysoką formę, fantastycznie prezentując się w ringu od samego poranka i zyskując w oczach sędziego L. Jančík (CZ) uznanie oraz zaszczytny tytuł Best of Breed. Wysoka forma He-Manka utrzymywała się przez cały dzień a w popołudniowych finałach, mimo gorąca i towarzyszącego zmęczenia, prezentował się wybornie wygrywając ponownie u sędziego Jančíka tym razem całą grupę VII FCI (Best of Group 1).

Tym samym He-Man przeszedł do finału gdzie konkurował z najpiękniejszymi psami ze wszystkich grup FCI, by w ostateczności w ocenie sędziego J.Rainer (DE) zostać wybranym najpiękniejszym psem wystawy i otrzymać wspaniały tytuł Zwycięzca Dnia CACIB Chemnitz/ Tagessieger oraz reserve Best In Show ,ustępując w finale jedynie pięknemu chartowi afgańskiemu.

🇨🇿Trio CACIB Prague Expo Dog 05-07.2022🇨🇿

Po dwóch tygodniach od upojnego sukcesu w Chemnitz w Niemczech wyruszyliśmy na zaplanowane z wyprzedzeniem trzydniowe wydarzenie w stolicy Czech, gdzie He-manek zmagał się z pięknymi pieskami czeskich właścicieli i hodowców. W ciągu trzech dni wystawy, He-Man zwyciężył każdego dnia w klasie champion, a w sobotę w ringu sędziowanym przez sędzinę J. Janek (SK) został wyróżniony tytułem Best of Breed oraz nominacją na najbardziej prestiżową wystawę na świecie CRUFTS zaplanowaną w roku 2023 na miesiąc marzec w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Zmagania w tym dniu He-Man zakończył wyróżnieniem na tle licznie reprezentowanej grupy VII FCI, otrzymując zaszczytną 4 lokatę (4th in Best of Group VII) sędziowanej przez T. György (HU).

W Pradze, oprócz pięknego miasta mogliśmy się cieszyć również fantastyczną atmosferą podczas wspólnych zmagań na ringu wystawowym. Była to okazja do licznych i serdecznych rozmów w gronie wystawców i hodowców, z którymi fantastycznie spędziliśmy ten wyjątkowy dla nas weekend.

W hodowli All Irish Gold, w której urodziły się maluszki po He-manie wciąż pozostało jeszcze kilka wspaniałych szczeniąt z miotu Crispy. Więcej informacji o tych słodkich maluchach udzieli hodowca:

Hania Cichoń, hodowla All Irish Gold FCI
📞Tel. (+48) 666 023 569
📧 e-mail : telta@poczta.onet.pl