Nasza ukochana Jessi zostanie mamą !

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy potwierdzić, że Jessi jest już w 35 dniu ciąży ze wspaniałym i utytułowanym chłopakiem o imieniu Tally (Ardbraccan FCI Talisman).
Każdy dzień przynosi ogromną dozę miłości i szczęścia, którą nasza Ruda małpka nas nieustannie obdarowuje. Nasze marzenia się spełniają!

Obecnie czas nam upływa na leniwych spacerach oraz nagradzaniu najprostszych zadań, które stymulują coraz bardziej głodną mamę do spokojnych i statecznych aktywności 😀 Jessi męczy się już nieco szybciej, przytula się o wiele chętniej; zbiorniki wodne w większości wypadków obserwuje z brzegu – no chyba, że jest zdecydowanie za ciepło. I lubi jeść, oj lubi 😀

W międzyczasie cudowny i pracowity Tally sfinalizował wspaniałą ilość kolejnych osiągnięć wystawowych, z których jesteśmy ogromnie dumni. Oprócz Interchampionatu C.I.E. oraz C.I.B.  Tally jest laureatem  16 dorosłych championatów różnych krajów Europy (m.in. Niemiec, Austrii, Chorwacji, Czech i wielu innych), nie licząc tytułów junior championa oraz championatów młodzieżowych.

Serdecznie zapraszamy na stronę hodowli oraz do rezerwacji szczeniąt. Obserwujcie jak rośnie brzuszek naszej mamusi oraz aktywności błogosławionego stanu Jessuni również na Facebooku oraz Instagramie.