Miot S w hodowli Dragonborn FCI już niebawem!

Z ogromną radością chcielibyśmy potwierdzić, że nasza kochana Jessie (Heroine of Wisdom All Irish Gold) jest w ciąży ❤️ Szczęśliwym tatusiem przyszłego miotu S jest cudowny King (Universe of Doubtless Justice All Irish Gold). Już nie możemy się doczekać! Planowane narodzin maluszków nastąpi w połowie lipca 2021.

Jessie jest naszą chlubą i dumą hodowli, mamusią miotów F i W. Z sukcesów Jessie na wystawach należy wyróżnić: ukończone Championaty Czech oraz Polski, a także rozpoczęte Interchampionaty C.I.E. i C.I.B. , jak i otwarte championaty Niemiec i Słowacji. Jessie jest także dumną posiadaczką certyfikatu użytkowości psów (WCC), który został potwierdzony dyplomami na konkursach typu Field Trials w latach 2016-2017. W domu Jessie jest pewną siebie dojrzałą dziewczyną, która kocha wszystkich domowników, długie spacery i dobre jedzonko. Uwielbia się bawić wieczorową porą w zabawy szarpakowe lub aportowanie. A najbardziej oczywiście uwielbia spać przytulona przy swoich ukochanych dzieciach i hodowcach – najlepiej z głową na podusi.

King, który został wybrany na tatusia miotu S jest pięknym w ruchu i postawie młodym i bardzo utytułowanym kawalerem. Jest laureatem 2 miejsca na prestiżowej wystawie CRUFTS 2019, oraz posiada junior championaty Polski, Węgier oraz Słowacji. Jako dorosły pies może się poszczyć otwartym Interchampionatem C.IE. ukończonym championatem Węgier oraz otwartym championatami takich krajów jak Polska, Słowacja czy Ukraina. W swojej rodzinnej hodowli King jest kochanym i otoczonym troską wspaniałym i wesołym pieskiem. Uwielbia wędrówki po polach oraz wspólne zabawy z innymi pieskami.

Szczeniaczków setera irlandzkiego spodziewamy się w połowie lipca 2021
W celu rezerwacji zapraszamy do kontaktu :
✉️ dragonbornfci@gmail.com
tel. (+48) 502 944 620

Więcej informacji o hodowli można znaleźć na
www.dragonborn.pl
https://www.facebook.com/dragonbornfci/
https://www.instagram.com/dragonborn_fci/
https://www.youtube.com/channel/UChtvaXiC3MdeydKf01ZUofA