Klub Extreme Dog dla pasjonatów Agility

klub extreme dog
Jeśli chciałbyś w sposób aktywny i ciekawy zapewnić rozrywkę swojemu pieskowi a przy okazji zadbać o własne zdrowie na świeżym powietrzu Klub Extreme Dog jest dokładnie tym czego szukasz. Klub jest prowadzony przez utytułowanych zawodników psiego sportu agility, który charakteryzuje się przebiegnięcie w jak najkrótszym czasie i z jak największą precyzją przygotowanego przez organizatorów toru przeszkód.

Piesek z extremedog w akcji
Jeden z Extremalnych klubowiczów w akcji

Agility staje się w ostatnich latach coraz bardziej popularną dyscypliną sportową oraz sposobem na przyjemne i zdrowe spędzanie czasu. Jest też doskonały sposób sprawdzić, co za demon szybkości i sprawności drzemie koło Twoich nóg, albo ugania się za piłeczką po parkach i ogrodach.  Wielkim atutem agility jest jego ogromna różnorodność, ponieważ zawodnicy nigdy nie mogą być pewni, w jaki sposób może zostać ułożny tor przeszkód i z jakimi wyzwaniami przyjdzie im się zmierzyć.
Klub Extreme Dog, który ma swoją siedzibę przy ulicy Żernickiej 1 we Wrocławiu może pochwalić się wieloma sukcesami, w tym też liczną reprezentacją w drużanie narodowej na mistrzostwach świata w wielu kolejnych latach (średnio jest to 5 zawodników na reprezentację liczącą 12-13 osób). Klubowiczów Extreme Dog można również spotakć na większych i mniejszych imprezach w Polsce i za granicą, na których zawsze należą do zawodników, z którymi należy się liczyć 🙂 Więcej o działalności klubu i jego sukcesach można znaleźć na stronie www.extremedog.pl.Leszek Kalisz w Libercu na Mistrzostawch Świata 2012

Slajdy zostały pobrane ze strony www.extremedog.pl za zgodą właściciela