Jessi znów zostanie mamą na koniec kwietnia 2020!

Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że nasza kochana Jessi (Heroine of Wisdom All Irish Gold) znów zostanie mamą, a w naszym domu będziemy mogli bawić rude, wesołe kluseczki!
Tatą miotu ponownie zostanie Tally (Ardbraccan Talisman), wspaniale prezentujący się Multi-Champion oraz podwójny interchampion C.I.E. oraz C.I.B.

Jessi i Tally są rodzicami wspaniałego miotu F, z którego wywodzą się He-Man (Junior Champion Polski oraz Czech, laureat dyplomu I konkursu ZV) oraz Grace (laureatka dyplomów I z konkursów w Czechach – ZV oraz w Polsce – FT, który uprawnił ją do certyfikatu WCC).

Mama szczeniąt – Jessi

He-Man jak i Grace z kilkunastu wystaw w okresie kwietnia 2019 oraz lutego 2020 otrzymali wyłącznie oceny doskonałe na wystawach w Polsce, Czechach oraz Niemczech, kilkakrotnie spotykając, się w porównaniu jako zwycięzcy młodzieży w klasie junior na prestiżowych: klubowa MSKAO, kwiecień 2019, specjalistycznej niemieckiego seter-pointer klubu, wrzesień 2019, IDS Praga, grudzień 2019. A prywatnie są wspaniałymi i pogodnymi seterkami, z których Jessi i Tally mogą być ogromnie dumni, tak jak ze wszystkich cudownych szczeniąt miotu F, o którym więcej można poczytać tutaj oraz śledzić ich jak i dzieje hodowli na Fanpage’u hodowli 🙂

tata Tally – Zwycięzca Świata z 2019

Jeśli nasi czytelnicy poszukują wspaniałego towarzysza na długie lata i są zakochani w rasie seterów irlandzkich, a na pewno musicie być, bo czytacie tego jakże seterowego bloga, to zapraszamy do kontaktu z nami w celu rezerwacji szczeniąt.