He-Man niebawem zostanie tatą w hodowli All Irish Gold FCI

Nasz Kochany Fire of Freedom Dragonborn, czyli po prostu nasz „He-Man” zostanie już niebawem tatą w znanej i utytuowanej hodowli All Irish Gold FCI.
Cudną mamusią przyszłych szczeniąt jest „Puzzel”, Oakdene Puzzles’n Crisps.
Maluszki seterów irlandzkich będą już na świecie w połowie czerwca 2022.

Szczenięta po He-Manku i Puzzy, są bardzo interesującym połączeniem linii irlandzkiej Ardbraccan oraz węgierskiej Garden’s Star od strony ojca szczeniąt, jak znanej i bardzo cenionej belgijskiej linii Oakdene od strony mamy.
He-Man jest szeroko rozpoznawanym, pięknym samce setera irlandzkiego (ur. w czerwcu 2018), jednym z niewielu psów tej rasy, który może poszczycić się zarówno wieloma sukcesami wystawowymi, jak i dyplomami z zakresu użytkowości myśliwskiej potwierdzonymi na konkursach w Polsce i Czechach (FT-II, ZV-I).

He-Man jako uczestnik kilkudziesięciu wystaw od wieku szczenięcego uzyskał wyłącznie oceny doskonałe, przykuwając oczy sędziów z całej Europy swoją elegancją w ruchu, pięknym toplinem, doskonałym kątowaniami oraz wybitnie intensywnym, mahoniowym kolorem umaszczenia. Wśród wielu sukcesu wystawowych może poszczycić się rozpoczętymi Interchampionatami C.I.E. i C.I.B., tytułami junior championów Polski i Czech, tytułem Championa Polski oraz wielu innych.

He-Man jako reproduktor był również przebadany w kierunku: HD, ED, PRA 1 i 4, CLAD, chorób tarczycy.
Na co dzień, He-Man jest wspaniałym psem i przyjacielem domu. Kocha wszystkich domowników i szalenie lubi spędzać czas na „pieskich wyprawach” w gronie swoich kudłatych i ludzkich kompanów. Jest ogromnym przytulasem, wspaniałym aporterem oraz psem wystawiającym. Doskonale sprawdza się jako towarzysz weekendowego leniuchowania, jak i długich wędrówek. Jest ozdobą i wielką dumą hodowli Dragonborn FCI
Puzzel, czyli przyszła mama szczeniąt jest wspaniałą suczką o doskonałych proporcjach i mocnej budowie. Uczestniczka wielu wystaw oraz zdobywczyni prestiżowych nagród oraz zwyciężczyni na wystawach klubowych w Austrii i w Polsce, jest laureatką championatu i junior championatu w Polsce oraz była doceniona przez wielu uznawanych sędziów zagranicznych.
Puzzel jest przebadana: HD, ED, PRA 1 i 4, CLAD.

Na co dzień Puzzel jest przekochaną i uroczą wesołą suczką, która z wielką radością spędza czas ze swoją rodziną. Lubi pohasać po polach, po taplać się w wodzie, dobrze zjeść i powylegiwać się w gronie najbliższych jej osób.


Więcej informacji o miocie oraz szczeniętach można uzyskać od hodowcy seterów irlandzkich Hanny Cichoń, All Irish Gold FCI, mającą swoją siedzibę w Tarnowskich Górach, kontaktując się z nią drogą telefoniczną, mailową lub przez profil hodowli:
Hanna Cichoń
All Irish Gold FCI

E-mail: telta@poczta.onet.pl
tel. +48 666 023 569