Dragonborn FCI – hodowla seterów irlandzkich i flat coated retrieverów


Wraz z końcem marca 2017 chcieliśmy oficjalnie potwierdzić, że została otwarta hodowla seterów irlandzkich oraz flat coated retrieverów – Dragonborn FCI. Za zgodą Jessi oraz Cindy będziemy sukcesywnie dążyć do podniesienia jakości tych przepięknych, przeuroczych oraz wysoce inteligentnych ras psów, które doskonale sprawują się jako domowi kompanii, ale też jako towarzysze pracy z człowiekiem.

Hodowla Dragonborn FCI jest zarejestrowana w Związku Kynologiczny w Polsce (ZKwP). Więcej o samej hodowli można dowiedzieć się na stronie www.dragonborn.pl oraz na Fan Page’u hodowli.

Szczególną wagę przy doborze rodziców dla przyszłych szczeniąt chcemy pokładać w zdrowiu maluchów, a także w doskonałej socjalizacji, która przygotuje małe pieski do bycia cudownym kompanami człowieka zarówno w życiu rodzinnym jak i pracy użytkowej. Bardzo ważne dla naszej przyszłej pracy hodowlanej jest zapewnienie szczeniaczkom, jak najpełniejszej edukacji, w jakże ważnym okresie pierwszych miesięcy życia.

W pierwszej kolejności pragniemy zaprezentować naszą Rudą Małpkę, czyli po prostu „Jessi”.
Szczególne i ogromne podziękowania za projekt loga oraz wizytówkę Jessi składamy doskonałej profesjonalistce Blance Ciok.