Cindulka zostanie mamusią – szczeniaczki flat coated retriever w hodowli Dragonborn!

Jakiś czas temu żyliśmy marzeniem, jakże to cudowne by było, aby małe flaciki wychowywały się wraz z małymi seterkami. Nasze marzenie spełni się już tej wiosny – Cindulka zostanie mamusią !
W naszej ocenie Flat Coated Retriever jest jedną z najwspanialszych ras psów, a szczeniaczki flacików mają szczególną moc roztapiania każdego serca !

Jest to dla hodowli Dragonborn wydarzenie szczególne i jedyne w swoim rodzaju- nie tylko zapowiadają się wybitnej piękności wesołe czarne i i wątrobiane kuleczki po cudownych rodzicach, ale do tego będą miały dorastać z wesołymi rudymi rówieśnikami – seterkami!
Cindunia osiągnęła w swojej karierze wystawowej niesłychaną ilość osiągnięć. Jest jedną z niewielu Interchampionek CIE i CIB w Polsce, a chyba jedyną w sile wieku. Jest jedyną suczką z tytułem podwójnej Interchampionki, która na wymagających konkursach dla retrieverów zdobywała dyplomy I i II stopnia (Polska oraz Czechy) oraz wnioski na championa pracy (Czechy), a oprócz tego jest laureatką ogromnej ilości wniosków, CAC, wielu CACIB-ów oraz miejsc na podium. Bohaterką wielu historii na dogwoow.pl jest od roku 2015, kiedy zawitała do naszego domu – w skrócie jest jedyna w swoim rodzaju 🙂

Int. Ch Sailing Team Dragon Dream „Cindy”

Tatusiem miotu P zostanie Bango  (Backseat Lover z hodowli  Optimus Canis) – młody i wybitnie piękny samiec, który może się pochwalić tytułami klubowego Zwycięzcy Polski (Klubowa Wystawa Retrieverów 2019, Wawrzkowizna ) oraz Młodzieżowego Championa Polski. Warto również dodać, że rodzicami Bango są: Multichampion i zwycięzca wielu prestiżowych imprez Almanza Backseat Driver „Baxter”, mamusią zaś Championka Polski, BORN TO BE WILD MALMESBURY Optimus Canis, czyli słodka „Banana”

Czarnych oraz wątrobianych szczeniąt po Bango i Cindy spodziewamy sie na początku maja 2020. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji maluszków!