W hodowli Dragonborn FCI planujemy małe Flaciki oraz Seterki !

W hodowli Dragonborn FCI spodziewamy się szczeniąt po naszych kochany suniach: Grace – seterce irlandzkiej i Pepie – flat coated retrieverce.
Będzie się działo bardzo wesoło, tulaśnie i kudłato, a nasz ogród znów rozbrzmi zabawami małych flacików i seterków 💚 🧡Już nie możemy się doczekać tego wspaniałego okresu !

Setery irlandzkie


to wspaniała, rodzinna i szalenie kontaktowa rasa psów myśliwskich, które nade wszystko kochają swoich bliskich oraz możliwość spędzania czasu z nimi, w szczególności na świeżym powietrzu. Uwielbiają biegać, pływać i są bardzo aktywnymi psami podczas spacerów, co nie oznacza, że w domowym zaciszu nie lubią sobie poleniuchować – najważniejsze, aby ukochani ludzie byli w pobliżu! Seter irlandzki doskonale wpasowuje się jako towarzysz spacerów, ale też świetnie sprawdza się w wielu różnych aktywnościach jak: aportowanie, canicross, agility, praca z myśliwym czy dogoterapia. Ta wszechstronna rasa psów nie pozwala się nudzić – ale najważniejsze dla nich jest możliwość robienia czegoś ze swoimi opiekunami.
Waga piesków waha się od około 25-do 36 kg w zależności od płci oraz typu budowy, a ich wysokość w kłębie oscyluje w granicach od 55 do 67 cm.

Wspominki ze Strom Litter:


Flat coated retriever


to przecudowna rasa bardzo aktywnych psów z grupy psów aportujących. Flaty kochają pływać i jeśli będziecie mieć możliwość potaplać się w jeziorze czy morzu liczcie z tym, że nie odstąpią was na krok, ciesząc się wspólnym spędzaniem czasu. To szalenie rodzinna i przyjazna rasa psów, oddana swojej rodzinie i właścicielom. Flaciki są bardzo inteligentnymi i wrażliwymi psami, dlatego należy poświęcić im odpowiednią ilość czasu na rozwój ich zdolności umysłowych jak i motorycznych. Flaty doskonale sprawdzają się jako towarzysze spacerów, świetnie czują się podczas wspólnych biegów, są doskonałymi psami w dogoterapii, noseworkingu, i niezastąpionymi kompanami w pracy myśliwskiej ze swoim przewodnikiem. Flaciki są psami o mocniejszej budowie a ich waga zwykle waha się od około 27 do 40 kg.
Wysokość psów jest zależna od wybieranej linii rodowodowej ale zwykle waha się w okolicach 55-67 cm.

Wspominki z Pearl and Wild litter :Informacje o wybranych tatusiach szczeniąt zostaną podane po potwierdzeniu ciąż – serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz kontaktu z hodowlą.

Dragonborn FCI


Kasia i Sebastian Wilk
Jelenia Góra
tel. 502 944 620
✉️ dragonbornfci@gmail.com
www.dragonborn.pl
https://www.facebook.com/dragonbornfci
https://www.instagram.com/dragonborn_fci/