Sylwia Homan, Bestfriend – szkolenie i kompleksowa opieka nad pieskami

bestfriend
Szkoła BestFriend – pozytywne szkolenie psów, które swoją siedzibę ma w malowniczo położonej Kotlinie Jeleniogórskiej słynie z kompleksowych usług świadczonych na rzecz naszych czworonożnych przyjaciół.

Szkolenie metodami pozytywnymi

Sylwia Homan – szkoleniowiec i właściciel BestFriend z pasji, na co dzień zajmuje się opieką nad czworonogami, ucząc je oraz ich przewodników, w jaki sposób bezpiecznie funkcjonować w społeczeństwie. Zajęcia prowadzone przez szkoleniowca zbudowane są na bazie wspierania pożądanych zachowań u pieska poprzez nagradzanie pochwałami oraz przysmakami właściwe wykonywanie postawionych mu zadań.

Pieski uczą się m.in. realizowania komend z zakresu posłuszeństwa jak: siad, waruj czy przychodzenia do nogi w towarzystwie różnego rodzaju sygnałów rozpraszających. Z drugiej strony, dla zrównoważenia treningu, nasze ukochane czworonogi mają dużą ilość zajęć pozwalających na socjalizowanie się z innymi pieskami oraz ludźmi. Dzięki temu pies otrzymuje dostateczną dawkę ruchu, pracy umysłowej oraz rozrywki, która pozwala mu na pełne zadowolenia leniuchowanie na kanapie po zakończonym treningu.

Domowy hotelik dla piesków

Sylwia Homan prowadzi jednocześni domowy hotelik dla piesków, które zawsze przebywają w doborowym towarzystwie innych czworonogów. Czas rozstania z opiekunami spędzają na zabawie, wylegiwaniu się na słoneczku oraz wesołych spacerach pod czujnym okiem szkoleniowca 🙂 

Salonik fryzjerski

Jako doskonałe uzupełnienie czegoś dla psiego ducha i dla psiego ciała jest coś dla psiej sierści! W profesjonalnym saloniku fryzjerskim BestFriend nasze ukochane czworonogi zostaną wykąpane w pięknie pachnącym szamponie, a ich sierść zostanie cudownie odbudowana przy wykorzystaniu wysokiej klasy odżywek pielęgnacyjnych. Zgodnie z oczekiwaniami opiekunów pieski są również strzyżone oraz przygotowywane do prezentacji na wystawach, tak aby mogły zachwycać sędziów kynologicznych swoim naturalnym wdziękiem oraz wspaniale zaprezentowaną stylizacją 🙂