Peppa

Pepusia, czyli nasza Pearl of Dragons Dragonborn, jest najcudowniejszym gałganem i gamoniem w hodowli Dragonborn. Odważna, bezkompromisowa, flacia królewna, kochająca dobrą zabawę, tarzanko, a przede wszystkim naukę i pracę. Wielki talent wystawowy i konkursowy, który z charakterystyczną dla siebie gracją wprowadził do naszego domu nieustającą radość i uśmiech w czasie tak bardzo potrzebnym dla swoich opiekunów.

Pepusia już jako maluszek skupiała na sobie uwagę i starała się zaabsorbować jak najwięcej ludzkich spojrzeń. Artystka we wchodzeniu na kolana, siedzeniu na krzesłach, szarpaniu zabawek i hasaniu po polu – z miesiąca na miesiąc wyrastała na coraz dostojniejszą i bardziej ułożoną Panienkę. Dziś Pepcia, niewiele ponad rok od swoich urodzin, jest prawdziwą ozdobą hodowli Dragonborn, a przede wszystkim niesamowicie zdolną dziewczynką, która zaczyna coraz pewniej radzić sobie w świecie psich wyzwań.

Każdego dnia okazuje się, że Peppcia, Peppi, Pepe, jest stworem wielu talentów. Doskonale czuje się w pracy typowej dla retrievera, ale też świetnie sprawdza się w iście seterzych zadaniach, a odszukiwanie aportów na górnym wietrze, powoli staje się jej specjalnością. Peppa jest ukochaną podopieczną swojej Pani i za każdym razem poświęca jej całą swoją uwagę. Z wielką radością obserwujemy jak Peppcia gna za Pańcią do kuchni; toalety; przytula się podczas wieczornych odpoczynków; podlewa kwiatki w ogrodzie razem z Pańcią, a przede wszystkim uwielbia ze swoją Pańcią wszędzie podróżować. Pepcia jest obrońcą przyrody i z wielkim zapałem zbiera wszystkie puszki po piwie czy plastikowe butelki porzucone na łonie przyrody przez nieodpowiedzialnych dwunogów.

Pierwszy rok Pepusi

Peppcia 1,5 roku