Grace

Grace

Hejka tu „Pchełka”, „Muszka”, a ostatnio coraz częściej wołają „Hudini” (a po cichu „Grubini”, że niby przytyłam, phi). Trzeba coś szybko załatwić, to walić w do mnie jak w dym – czy załatwię nie wiem – ale będzie szybko 😀 Robotne dziewczę ze mnie tak, tak – zasuwam lewo prawo aż się kurzy, no chyba, że ptaszki są w krzaczkach to zamieram w natchnieniu – tak uwielbiam przyrodę, także w telewizji! Kocham ludziów – zaśpiewam im zawsze jak wracają; czasem śpiewam też jak tylko wyjdą, bo może wrócą szybciej? Postawiłam sobie jeden ważny cel w życiu – kocham żreć, a ludziów puszczę z torbami, bo skoro tak smakowite jadło dają to trzeba jeść, nie może się zmarnować. A skoro już się nawpierdzielam, to wiadomym jest, że energii mi dostatek i szaleć zaraz potem będę. He-Manowi żyć nie daję, a czasem i bez szacunku na matkę i ciotkę swą się porywam miłością swą niespokojną 😀
Uwielbiam spać w łóżku – wiadoma sprawa – ja w nogach, He-man chwile poleży zaraz zejdzie, bo to cienias gorącokrwisty; a matula moja na podusi. Jak już wejdę na łóżko to nie idzie ściągnąć na ziemię, udaję, że nie żyję to wtedy wiadomo cięższa jestem 😀 Jako jedyna w z rodziny pokonuje bezszelestnie bramki, zapory, drzwi w szafie – wejdę wszędzie, gdzie mam ochotę. Cicha jak Ninja na rynnie życia!

O Grace mówią jej ludziowie

Nasza Fire of Grace Dragonborn FCI to pełna niesłychanie pozytywnej energii psotka – złodziejka, której niestraszne są wysokie blaty w kuchni, poduszki w łóżku i na kanapach. Przez pola przedziera się niczym prawdziwy wicher, za którym ciężko nadążyć jej wciąż rączej mamuni Jessi. Grace posiada wspaniały instynkt oraz nieodpartą chęć do pracy łowieckiej – doskonale sprawuje się jako młody pies aportujący i świetnie jej idzie praca przy wystawianiu ptactwa. Za każdym razem, kiedy obserwujemy jej coraz większe postępy, napawa nas ogromną dumą świadomość, jaka cudowna z niej pociecha 🙂
Grace osiągnąwszy wiek 2,5 lat zdobyła do tej pory wiele wyróżnień i otworzyła wiele championatów, jednak największym jej sukcesem jest zdobycie pierwszego w hodowli Dragonborn tytułu „Derbisty” przyznawanego zwycięzcy konkursu Field Trialsowego. Było to dla nas najwspanialsze wspólne przeżycie z wielką dumą zaprezentować jej umiejętności i pasję do pracy, która towarzyszy jej na każdy kroku!
Grace jest beztroską, milusińską seterką, uwielbiająca odpoczywać w ciepłych i wygodnych miejscach zupełnie jak jej mama, a przy tym doskonale się bawić w towarzystwie Pepci, He-man czy mamy Jessie.

Zdjęcia do 3 miesiąca

Zdjęcia 3-9 miesięcy

Zdjęcia 9-13 miesięcy

Zdjęcia 15-18 miesięcy

18 – 24 miesiąc

24 – 30 miesiąc