Dee Dee

Dee Dee, ostatni córeczka Jessi, która urodziła się w burzy i deszczu wieczorową porą 17 lipca 2021 roku została nazwana Storm Dragon, i właśnie tak jest i oby nigdy, przenigdy się nie zmieniła. Dee Dee od samego początku swoich narodzin, poprzez okres wzrostu i bycia szczeniaczkiem starała się na wszelkie sposoby przykuć naszą uwagę i nasze spojrzenia, aby z tego nieplanowanego malucha uczynić pełnoprawnego członka hodowli Dragonborn.

Przez cały swój szczeniaczkowy okres, który minął zdecydowanie za szybko, cieszyły nas jej wygłupy, niestworzone pomysły i ogromna ilość energii. Wśród najbliższych jest nazywana „Buziaczkiem”, bo dawanie buzi jest jednym z jej ulubionych zajęć, obok aportowania, ganiania za zabawkami, zabawy z Pepą i He-Manem, zaczepiania Grace z wzajemnością, a przede wszystkim całkowitym „braku szacunku” do swojej mamy Jessi.
Dee Dee jest prawdziwą gwiazdą naszego domowego ogniska – wygadana, wesoła, towarzyska, chętnie podkrada wszystko co da się ukraść, aby następnie biegać z tym wesoło tylko po to, aby zwrócić na siebie uwagę. Jest odważna i bezkompromisowa, a przy tym obdarzona wspaniałymi chodami w polu oraz wielkim zapałem do pływania.
Dziś Dee Dee w wieku 16 miesięcy otrzymując same duże wnioski CWC, ukończyła Junior Championat Polski. Jest bardzo wesołą, pogodną i szalenie kochaną suczką, której wszędzie pełno. DD może się również pochwalić wzorowym badaniem bioder (biodra typu A), po wykonaniu prześwietlenia RTG w Centrum Medycyny Weterynaryjnej dr. M. Kiełbowicza.

Dee Dee pierwsze 2 miesiące życia

2-8 miesiąc

9-16 miesięcy