O nas

O nas

Jesteśmy miłośnikami psów, którzy wierzą, że naszym celem i misją jest dostarczenie w ciekawy i wesoły sposób wiedzy, o tym jak wychowywać, uczyć i bawić się z pieskami.
Wierzymy, że psy, które otrzymują wystarczającą ilość rozrywki fizycznej i intelektualnej, to psy szczęśliwe, psy spełnione.

Psy towarzyszą nam od wczesnego dzieciństwa – tarzaliśmy się z nimi w trawie, jeździliśmy na sankach, ganialiśmy wiewiórki, biegaliśmy po lasach i polach. Psy były z nami w „podstawówce” i szkole średniej, pojechały z nami na studia i pomieszkiwały w odległych miastach. Uczyliśmy się z nimi nie tylko jak siebie nawzajem wychowywać i szanować, jak siebie rozumieć, jak poznawać swoje umiejętności i jak je rozwijać, ale przede wszystkim nauczyliśmy się, że nie wyobrażamy sobie życia bez wesołego czworonoga.

Byliśmy z psami na dobre i na złe – w chwilach ich największych codziennych radości przy ulubionym jedzonku, przy najfajniejszych piłeczkach i długich zabawach. Byliśmy też i w chorobie, opiekując się najlepiej jak potrafiliśmy, poświęcając czas i środki, aby zapewnić zdrowie i dobre samopoczucie.

Dla nas pies to nie kłopot, to sposób życia:)